Sala na chrzciny

Zajmujemy się prowadzeniem restauracji w Wejherowie już od wielu lat. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się przede wszystkim dania kuchni polskiej, natomiast klimat lokalu utrzymany jest w stylu hygge. Organizujemy uroczystości rodzinne różnego rodzaju, imprezy firmowe i oferujemy catering dla firm.

Sala na chrzciny w Wejherowie


Chrzciny to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców oraz całej rodziny. Z nami stworzysz unikalny klimat tego wyjątkowego dnia i dobierzesz menu zgodne ze swoimi wymogami. Oferujemy wynajęcie sali na chrzciny w Wejherowie i kompleksową obsługę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Baba Jaga Bar to lokal prowadzony rodzinnie i z tradycjami. Przekonaj się, że zorganizowanie uroczystości rodzinnej z naszą pomocą będzie czystą przyjemnością. Goście będą zachwyceni wyjątkowym stylem restauracji, a dania przypadną do gustu smakoszom dobrej kuchni.

Lokal z tradycjami

Nasz lokal kieruje się tradycjami i jest prowadzony w przyjaznej atmosferze. Bazujemy na ideologii hygge i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest miła atmosfera i smaczne jedzenie na uroczystościach rodzinnych, takich, jak chociażby chrzciny. Delikatne oświetlenie przyciąga wzrok i sprawia, że poczujesz się wyjątkowo, niczym w blasku świec. Jeśli chodzi o design naszej restauracji, w tym przypadku postawiliśmy na wykorzystanie starych elementów i mebli, którym daliśmy całkiem nowe życie. Nasza sala w Wejherowie przygotowana na chrzciny pozwala skorzystać z dokładnie wyselekcjonowanych produktów, które kupujemy i przyrządzamy osobiście. Współpraca z lokalnymi dostawcami i firmami jest bardzo dobrym potwierdzeniem najlepszej jakości naszych potraw.

Ciągły rozwój naszego lokalu w Wejherowie

Sala na chrzciny w Wejherowie to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie połączyć unikalny klimat wnętrza z pysznymi daniami. W naszej pracy stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, tak, aby sprostać wymogom każdego odbiorcy. Korzystamy z systematycznych szkoleń baristycznych, kulinarnych, czy też somelierskich, które pozwalają podnosić kwalifikacje wszystkich naszych pracowników. Baba Jaga Bar to miejsce wyjątkowe, w którym z pewnością znajdziesz ofertę zgodną ze swoimi potrzebami. Służymy pomocą na każdym etapie organizowania przyjęcia i wyboru menu. Ten piękny dzień, jakim są chrzciny dziecka, dzięki nam pozostanie na długo w pamięci Twojej i wszystkich gości. Zapraszamy do kontaktu z naszym lokalem już dziś. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i służą pomocą każdego dnia.