Najlepsza restauracja Wejherowo - domowe i zdrowe jedzenie

Baba Jaga Bar to domowy oraz przytulny bar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Znajdujemy się w Wejherowie, gdzie serwujemy zdrowe i domowe jedzenie. Jesteśmy najlepszą restauracją w Wejherowie. Jesteśmy także restauracją rodzinną, która swoje doświadczenie gromadzi od 1990 roku. W naszej kuchni kierujemy się ideologią hygge - zależy nam na tym, aby nasi Klienci jedli w pysznej atmosferze, słuchali przyjemnej muzyki oraz czuli się jak u siebie. Najlepsza restauracja Wejherowo czeka właśnie na Ciebie! Nasza restauracja nie tylko serwuje pyszne jedzenie, ale również zajmujemy się organizacją uroczystości rodzinnych i firmowych oraz dostarczamy zamówienia cateringu dla firm.

Najlepsza restauracja w Wejherowie Baba Jaga Bar czeka na Ciebie!

Babcia Tereska uzależniona jest od lepienia pierogów. Szef kuchni uwielbia gotować zupy, sosy, przyrządzać ryby, a jego steak z grilla to mistrzostwo! Drugi kucharz zajmuje się pieczeniem makreli oraz halibuta, które dzięki swojej tajemniczej miksturze mają smak nie z tej ziemi! Właśnie dlatego nasza restauracja serwuje zdrowe i domowe jedzenie. W menu znajdziesz mnóstwo różnych potraw - zupy, mięsiwa, dania kaszubskie, ryby, placki ziemniaczane i makarony. Znajdziesz tutaj także dania wegetariańskie, sałatki i wszelkie dodatki oraz desery. Mamy także zestawy dla lekarza oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Bardzo często znajdziecie u nas także rozmaite promocje, dzięki którym skosztujecie naszych dań w jeszcze atrakcyjniejszych cenach! Warto także zaznaczyć, że znajdujemy się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy rynku idealnej na rodzinny spacer. Niedaleko znajduje się Kalwaria Wejherowska, Park Wejherowski, w którym znajdziesz mnóstwo ciekawych atrakcji oraz Muzeum Piaśnickie.

Najlepsza restauracja i domowe, zdrowe jedzenie w Wejherowie!

Nasza restauracja w Wejherowie oferuje nie tylko zdrowe jedzenie oraz domowe jedzenie, ale także doskonałą atmosferę! Temperatura barowa oświetlenia przypomina kolor ogniska oraz świec, co nadaje romantyczny charakter. Wnętrze urządzone jest z wykorzystaniem starych, trzydziestoletnich mebli. Nasze dania tworzymy ze starannie wyselekcjonowanych produktów, które nabywamy osobiście. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami i firmami - wspieramy się nawzajem. Karta win, jaką u nas znajdziecie została stworzona przez firmę Winners - specjalistów od win w Trójmieście. Znajdziecie u nas także wiele nalewek do piwa, a także doskonałą kawę. W karcie z koktajlami widnieje wiele światowych klasyków, a także nasze autorskie specyfiki opracowywane na barze z użyciem naturalnych składników - warzywa, owoce oraz świeże zioła. Nasi pracownicy ciągle jeżdżą na szkolenia w celu doskonalenia swoich umiejętności. W piątki i soboty w naszej restauracji znajdziecie sety DJ-skie oraz koncerty na żywo! Najlepsza restauracja Wejherowo zaprasza!