Bankiety firmowe

Jeżeli organizujesz imprezę firmową i szukasz odpowiedniego miejsca, łączącego tradycyjną polską kuchnię z nowoczesnym i ciepłym wystrojem w nurcie hygge, zapraszamy do nas! Organizujemy bankiety firmowe w Wejherowie, a z naszą pomocą Twoi pracownicy spędzą miło czas na wspólnej integracji, racząc się domową kuchnią i wystrzałowymi koktajlami.

Bankiety firmowe w Wejherowie

Zorganizowanie spotkania w gronie pracowników to świetny sposób na zacieśnianie więzi wśród zespołu. Dodatkowo oferowanie tego typu benefitów pracownikom zwiększa ich satysfakcje z wykonywanej pracy, dzięki czemu rośnie ich efektywność. Kameralna atmosfera Baba Jagi i wystrój w stylu hygge sprawiają, że jest to fantastyczne miejsce, w których możecie odpocząć po pracy. Na nasze menu składają się głównie wszystkim znakomicie znane dania kuchni polskiej jak domowe pierogi. Jednak każdy znajdzie u nas coś dla siebie i na pewno zadowolimy nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie firmowej imprezy integracyjnej w siedzibie firmy lub na świeżym powietrzu. Na żadnym spotkaniu integracyjnym nie może zabraknąć jedzenia. Dlatego też oferujemy możliwość dostarczenia cateringu przygotowanego przez nas w naszej restauracji. Przygotowane dania dostarczymy następnie we wskazane miejsce. Oczywiście możecie również odebrać catering osobiście.

Restauracja w Wejherowie – dogodna lokalizacja

Restauracja Baba Jaga usytuowana jest tuż za miejskim deptakiem w połowie drogi między zabytkowym kościołem farnym, a chętnie odwiedzanym przez miejscowych parkiem Majkowskiego. Spokojna okolica i przepiękny park sprzyjają temu, aby po bankiecie firmowym wybrać się na spacer po Wejherowie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy oraz wiele miejsc parkingowych, dzięki czemu lokalizacja jest bardzo dogodna i na pewno nikt nie powinien mieć problemów z dotarciem na integrację, jak i z powrotem z bankietu firmowego zorganizowanego w naszym lokalu.

Domowo i przytulnie u Baby Jagi

Wejherowo słynie ze swojego niepowtarzalnego uroku, nie inaczej więc jest z wystrojem Baby Jagi. Organizowane u nas bankiety firmowe będą przeżyciem pełnym zarówno niezapomnianych doświadczeń kulinarnych, jak i niekończących się rozmów. Wystrój utrzymany w duchu duńskiej filozofii slow-life pozwala na to, aby łatwo odprężyć się po ciężkiej pracy lub po zamknięciu kolejnego udanego projektu. Po prostu usiądźcie, odprężcie się, skosztujcie naszych dań, a poczujecie, jak cały Wasz stres odchodzi w zapomnienie. Nasza wejherowska profesjonalna obsługa zatroszczy się o to, aby Wasz zespół przeżył u nas niesamowity bankiet firmowy!